אודות

אז למה בעצם לא לקנות רכב מהספה???

המיזם buybyecar לוקח את מכירת המכוניות ביד שנייה דרגה אחת קדימה

ומצעיד את חווית הרכישה והמכירה של הרכב אל העולם הטכנולוגי של המאה ה-21

בליווי מקצועי של המומחים שלנו וכמעט בלי לזוז מהספה.

מיזם buybyecar מעניק מענה כולל ומקצועי בתהליך הקניה והמכירה של רכבים, כולל אחריות על קניה ושירות של מועדון לקוחות שנותן מענה גם לטיפולים

הנדרשים לאורך השנה.

במקום לטפל בעצמך בקניה/במכירה, במקום לענות לטלפונים פרטיים במהלך יום העבודה, במקום ללכת להראות/לראות מכוניות אחרי יום עבודה, במקום

להסתבך עם בעלי אינטרסים ובמקום להרגיש חסר אונים כשזהו לא תחום ההתמקצעות שלך….

תשאירו למומחים לעשות את העבודה בשבילכם!

רוצה למכור רכב?

מחפש לקנות רכב?

הצטרפות למועדון אוטוGOLD

צרו קשר

 

למה כדאי להצטרף למועדון?

טרייד אין

שירות טוב

מועדון לקוחות VIP 

ליווי הלקוח

הצטרף למועדון

אתם יכולים לבחור את השרות שתרצו לרכוש. השרות הבסיסי ביותר הוא העלאת הרכב לגלריה והמשך טיפול עצמאי במכירה/בקניה, או רכישת שרותים נוספים מצוות המומחים שלנו בתהליך המכירה/ההחלפה/הרכישה של רכב חדש. כמו כן ניתן לרכוש שרותים כגון: השבחת הרכב והכנתו למכירה, ייעוץ לפני מכירה/רכישה, בדיקת רכב וכד'. סל השירותים מפורט מאוד וניתן לרכוש כל שירות בנפרד או סל כולל של שירות מלא. הרכבים נשארים בבעלות הלקוח והקניה היא ישירות מהבעלים.

השרות מתאים לכל אדם המעוניין למכור רכב, לרכוש רכב אחר או לקנות רכב חדש. הוא מתאים לכל מי שלא מבין בתחום, שאין לו זמן להתעסק בנושא, למי שנוסע לשליחות, למי שקיבל רכב מהעבודה, אנשים מבוגרים שקשה להם להסתובב בין אנשים ומגרשים, ובכלל לכל מי שחושב שהכי טוב שמי שמבין בתחום יטפל לו ברכב.

אנו מציעים את כל מגוון האפשרויות לרכישה ולמימון, כמו גם, אחריות לאחר קניה. אנחנו נותנים מענה לניהול ציי רכב למגזר הפרטי – מעקב על טיפולים, טסטים, שרות שינוע, רכב חלופי ועוד. שרות מועדון הלקוחות מותאם לאנשים עובדים המתקשים לפנות יום חופש לטובת טיפול באוטו. גם כאן, השרות המוצע חוסך ללקוח את הפסד שעות העבודה והוצאות הדלק וכמובן מעניק שקט נפשי וביטחון שהאוטו טופל במקום הנכון, עם החומרים האיכותיים ובביקורת של איש מקצוע. השרות לחברות מציע טיפול בציי הרכבים בחברה, מבלי להעסיק כוח אדם (על כל התנאים וההוצאות הכרוכות בכך) ובאמצעות חשבונית מס המאפשרת זיכוי במס. וכמובן הערך המוסף של טיפול על ידי מומחה.

חיפוש רכבחיפוש פשוט ומתקדם:

לא מצאת את מה שאתה מחפש? השאר פרטים ונחזור אליך

על היזם

שי ונונו - יועץ ומלווה אנשים בתהליכי רכישת רכב כבר 25 שנה. יזם ופיתח את השיטה הייחודית "הדרך לרכב". מומחה בייעוץ ופתרונות מתקדמים וייחודיים אותם פיתח עבור מאות אנשים בישראל. בוגר קורס מכונאי ימי, בוחן רכב צבאי, הנדסאי אלקטרוניקה ומכשור בוגר טכניון, בוגר קורסי שיווק, ניהול ופיתוח עסקי.

יזם ומנהל את 'אור המכונית'

חברת 'אור המכונית' הוקמה בשנת 1999 והיא בעלת ניסיון של כ-20 שנה בתחום ייעוץ וליווי בתהליך רכישת רכב.

מייסד את מועדון אוטו גולד

הראשון בארץ בניהול ציי רכב פרטיים.

תדהר הרפז

הצטרפה למיזם בשנת 2018 . בעלת ניסיון רב בניהול ופרוייקטורית להובלת מיזמים חברתיים ועסקיים. מובילה את המהפכה הטכנולוגית של המיזם ואחראית על אדמינסטרציה וניהול תיקי לקוחות.

לא מצאת את מה שאתה מחפש?

השאר פרטים ונחזור אליך

חיפוש רכבחיפוש פשוט ומתקדם:

לא מצאת את מה שאתה מחפש? השאר פרטים ונחזור אליך

טופס הרשמה

פרטים אישיים

פרטי הרכב

שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה