דוח מיוחד ונונו שי

דו”ח מיוחד

דברים שחובה לדעת לפני שבוחרים את הרכב החדש שלך

אחד מהכלים המשמעותיים ביותר בשמירה על איכות חיים גבוהה הוא הרכב. הרכב מנייד אותך מנקודה לנקודה ומאפשר לך לנהל אורך חיים קל ומהנה.

מאידך, אחת הפעולות המתישות ביותר היא קניה ומכירה. ההתרוצצות הבלתי נגמרת אחרי רכבים במקומות שונים, בדיקות קנייה שיש לערוך, וכמובן הסיכוי שלא תמיד מספרים לך את האמת. מה הם הממצאים האמיתיים בבדיקה ואיפה הבודקים “מכסים” את עצמם כדי לא לתת אחריות.

כן, אני יודע, זה מוביל אותך לאי וודאות ומקשה עליך מאוד בביצוע הבחירה הנכונה. שימו לב, הדחף “לסגור עניין” ולדהור לדרכך, עלול להפיל אתכם בפח עם רכב לקוי או לא תקין.

בדו”ח אשר לפניך, סיכמתי את כל העקרונות והדרכים החשובות שלמדתי עם השנים ומטרתי היא להציג לך, איך כל בעל רכב, יכול בזמן קצר, להבין מתי הגיע השלב לבחור את הרכב החדש…

אני אתחיל מהסוף…. לבחור רכב זה השלב האחרון!

כשחפצה נפשם ברכב יותר חדש, בדרך כלל הייתם ניגשים לסוכנות/מגרש עם התקציב שקבעתם לעצמכם, בוחרים רכב ובטוחים שבזה נגמר הסיפור…. אז זהו, שלא!

אספר לך משהו על המציאות:

למרות התחרות שאנחנו רואים, מרבית מאנשי המכירות הם לא אנשי מקצוע בתחום הרכב. איש המכירות מגיע בבוקר, פותח את המחשב ומקבל תמונת מצב עדכנית לאותו בוקר לגבי כמות כלי הרכב בסוכנות והמבצעים הרלוונטים וזוהי ההיכרות הכימעט יחידה שיש לו עם הרכב!!!

אז מה עושים??

שלב ראשון – מקבלים החלטה!

החלטה בסיסית וברורה לרכוש רכב וקביעת התקציב שעומד לרשותכם (כולל ביטוחים לא כולל טיפולים.) שנית, משקיעים מאמץ להבין מה רוצים ואז צריך ללמוד את השוק ולהגיע מוכנים לפגישה – מה שואלים? מה בודקים?

שלב שני – מוכרים את הרכב הישן:

אם יש רכב ישן, אז צריך למכור אותו. זה הזמן להבין איך מכינים את הרכב למכירה? ומהו מחיר השוק כדי לדעת מה לדרוש? אגב,שלב זה הוא חלק בלתי נפרד מאחזקה שוטפת לכל אורך התקופה שהרכב אצלכם. ככל שתתחזקו יותר טוב, בבוא היום, בבדיקה הקובעת יהיו לו פחות ליקויים.

וחשוב לא פחות, צריך לפנות לזה זמן. לענות לטלפון, להראות את הרכב, ללכת למכון בדיקה…

לאחר שחקרתם, בדקתם, התחלתם להבין את השפה… זה הזמן להציב מטרות.

כן,זה מאוד חשוב. זה יקדם את המכירה:

ראשית, הגבלו את המכירה בזמן, אל תמתינו יותר מדי (לא לשכוח שכמעט כל חודש המחירון יורד). שנית, קיבעו את סכום הכסף שאתם רוצים לקבל עם סטייה של מקסימום 5-10% תלוי במחיר הרכב. ניתן לבדוק אפשרות לבצע עסקת טרייד אין ולהוסיף את ההפרש הנדרש לרכב החדש. היתרון בעסקת טרייד אין הוא שכל נושא מכירת הרכב יורד מכם.

שלב שלישי – תקציב ותנאים:

קביעת תקציב לרכישת רכב הוא תנאי הכרחי לקדם את עצמך לרכב הבא שלך. בין אם זה מימון עצמי או לחילופין חברת מימון/בנק.

כיום, קיימות אופציות רבות בשוק והרבה פעמים, כשהתקציב נמוך, הוא יכול לשמש מקדמה לרכב הבא ואת היתרה עדיף לקחת מימון מחברת מימון/בנק. זה אמנם מוביל אותך לתשלום חודשי מסויים, אבל, אם מתכננים נכון, זה מאפשר קפיצת מדרגה (ואת החיסכון נרגיש אחר כך במוסך). חשוב לקבוע את סכום הכסף שרוצים להשקיע, לקבוע את הסכום החודשי על פי היכולת האמיתית שלנו, ולהתחייב על כמות התשלומים כך שנוכל לעמוד בסכום הכללי בקלות.

סוף סוף זה הגיע……. השלב בו סוף סוף בוחרים את הרכב

חיפוש רכבחיפוש פשוט ומתקדם:

לא מצאת את מה שאתה מחפש? השאר פרטים ונחזור אליך

לנהוג ברכב חלומותיכם

קניית רכב משומש היא ללא ספק משימה חשובה אך לא פשוטה. כדי לבצע אותה על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל BuyByeCar. מדובר בפלטפורמה חדשנית וייחודית באמצעותה תוכלו לקנות רכב יד שניה. וזאת, תוך ליווי אישי ומקצועי של המומחים בתחום.

סיוע בחיפוש אחר רכב

לקנות רכב יד 2 הוא לא עניין של מה בכך. למעשה, מדובר בתהליך מורכב אותו חשוב לבצע בזהירות. כדי שגם אתם תוכלו למצוא רכב יד 2 איכותי ומתאים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המיזם BuyByeCar. אנו נסייע לכם בכל שלב של החיפוש: החל מסינון ההצעות בהתאם לדרישות שלכם ועד בדיקת הרכב – נשמח לייעץ וללוות אתכם עד לשלב הרכישה. ושיהיה בשעה טובה!

לא מצאת את מה שאתה מחפש?

השאר פרטים ונחזור אליך

חיפוש רכבחיפוש פשוט ומתקדם:

לא מצאת את מה שאתה מחפש? השאר פרטים ונחזור אליך

טופס הרשמה

פרטים אישיים

פרטי הרכב

שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה