יועץ רכב כללי

כך תמנעו מעצמכם את עוגמת הנפש הבאה

דמיינו את האירוע הבא: קניתם רכב. די חדש, אפילו שהמליץ לכם עליו לא אחר מאשר המוסכניק שאתם סומכים עליו יותר מכל. הרי הוא לא אכזב בעבר. והרי אתם, כבר לקחתם כבר שלוש פעמים רכבים אחרים לבדיקה לפני קנייה שלא עמדו בציפיות והתאכזבתם. מאושרים ביצעתם את הרכישה ולצערכם חודש אחרי המנוע שובק לחלוטין. האם המוסכניק לא אמין? התשובה היא לא. האם אתם תמימים? גם לא. אז מה הבעיה? הבעיה שעם רכבים צריך תמיד לבחון את כל הפרטים הקטנים לא רק את הנתונים היבשים.

שי ונונו, יועץ ומלווה רכב מזה 20 שנים, נתקל לשיטתו בכל המקרים האפשריים: “יהיה מאוד קשה להפתיע אותי בסיפור שעדיין לא שמעתי, רכב עם מנוע מקולקל, מחיר שבסוף הדרך עלה יותר ממה שיכול הקונה לדמיין ועוד סיפורים רבים ומתישים”.

מדוע זה קורה? ונונו מסביר, “מרבית האנשים שואלים שאלות טכניות: מה השנה, כמה קילומטר עשה הרכב, כמה ידיים עבר וכדומה. אבל הטעות הבסיסית היא שלעיתים הנתונים הללו לא בהכרח מעידים על טיב הרכב, לא על מצבו ובוודאי לא על המהירות שהבלאי יתחיל לצוץ.

והוא ממחיש בדוגמא, אם אני אשאל אדם ממוצע הוא כמעט תמיד יאמר שיעדיף קילומטרז נמוך. אף אחד לא טורח לברר איך התנהל הרכב ביום יום. יכול להיות שהוא עמד שעות מונע מסיבות כאלו ואחרות, אולי חסכו בו באיכות השמן שפוגעת בסופו של דבר באחריות היצרן ולעיתים באופן ממשי בתפקוד הרכב בחלקים אחרים ברכב. קילומטר נמוך לא בהכרח יעיד על כך שכדאי והחלק החשוב הוא שגם במכון הבדיקה לא תמיד יעלו על זה.

אז מה לעשות? ונונו מציע לשאול שאולות רבות והיקפיות. לא רק על עובדות יבשות כמו שנתון ומרחקים שנסעו אלא גם על תרבות הנסיעה וחיי הרכב. והכי חשוב: “תרגישו בנוח לבקש הוכחות גם לדברים הקטנים ביותר. לפעמים חשבונית על כך שקנו את השמן המתאים תחסוך לכם אלפי שקלים בעתיד ובעיקר הרבה כאב ראש”.

שי ונונו, הבעלים של חברת buybyecar, מלווה לקוחות בתהליך רכישת רכב ומציע אחריות רחבה על הרכישה, בדיקות ללא הגבלה עד למציאת הרכב המדויק על חשבון החברה ובעיקר מאפשר ללקוחות לא לצאת מהבית להתרוצץ ולבזבז זמן יקר עד לקבלת הרכב. “אחרי שלקוח מציג בפניי את הדרישות, הציפיות ועשינו אפיון יחד לרכב המתאים להם, אני יוצא לבד בלי הלקוח ומחפש את הרכב המתאים, לוקח לבדיקות ורק לאחר שאיתרתי רכב אני מביא אותו ללקוח. אם הלקוח שבע רצון ומבצע רכישה הוא מקבל אחריות על הרכב כך שאם במקרה משהו יצוף אחרי זמן קצר הוא יידע למי לפנות חזרה – לא בשונה מהלקוח הפרטי שמכר לו רכב בעיר כלשהי בארץ אלא אליי”.

חיפוש רכבחיפוש פשוט ומתקדם:

לא מצאת את מה שאתה מחפש? השאר פרטים ונחזור אליך

לנהוג ברכב חלומותיכם

קניית רכב משומש היא ללא ספק משימה חשובה אך לא פשוטה. כדי לבצע אותה על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל BuyByeCar. מדובר בפלטפורמה חדשנית וייחודית באמצעותה תוכלו לקנות רכב יד שניה. וזאת, תוך ליווי אישי ומקצועי של המומחים בתחום.

סיוע בחיפוש אחר רכב

לקנות רכב יד 2 הוא לא עניין של מה בכך. למעשה, מדובר בתהליך מורכב אותו חשוב לבצע בזהירות. כדי שגם אתם תוכלו למצוא רכב יד 2 איכותי ומתאים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המיזם BuyByeCar. אנו נסייע לכם בכל שלב של החיפוש: החל מסינון ההצעות בהתאם לדרישות שלכם ועד בדיקת הרכב – נשמח לייעץ וללוות אתכם עד לשלב הרכישה. ושיהיה בשעה טובה!

לא מצאת את מה שאתה מחפש?

השאר פרטים ונחזור אליך

חיפוש רכבחיפוש פשוט ומתקדם:

לא מצאת את מה שאתה מחפש? השאר פרטים ונחזור אליך

טופס הרשמה

פרטים אישיים

פרטי הרכב

שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה