מבצעי סוף שנה

לא כל הנוצץ זהב – לפעמים פשוט תגלו חלודה: רגע לפני מבצעי סוף השנה, כל מה שחשוב לדעת

לקראת סוף השנה, ובכל שנה חברות הרכבי השונות יוצאות במבצעים אטרקטיביים עד מאוד. כן. לפחות כך זה נראה. לאדם הממוצע המבצע בהחלט עשוי לנצוץ, אז שנייה לפני שאתה מדמיינים את עצמכם ברכב חדש שימו לב לכל הדברים שיש לשים לב אליהם לפני כן.

שי ונונו, יועץ ומלווה בלתי תלוי למכירה ורכישת רכב מספר שבכל שנה לקראת סיום השנה אנו נחשפים למבצעים אטרקטיביים מבחינת מחיר אך מבקש להאיר נורה אדומה: “יש לשים לב היטב מה מציעים לנו, ולא פחות חשוב מדוע”. בניסיון לסייע לקהל הרחב הוא מסכם מספר נקודות עליהן יש לתת את הדעת רגע לפני החתימה:

  • מפגעי חלודה: בסוף דצמבר הרכב ‘ישב’ כמה חודשים בנמל ולכן ייתכנו נקודות חלודה מפגעי מזג אויר ומלח. כשהרכב ייצא מהנמל, כנראה שיעשו לו צביעה נקודתית (לא טיפול בחלודה) ואז בעוד שנה תצטרכו להתמודד עם קילופי צבע.
  • טיפול תקופתי: רכב ש’ישב’ כמה חודשים במגרש/בנמל, זקוק להתנעה תקופתית, החלפת שמן ובדיקת מצבר. אפילו רכב חדש או 0 קילומטר, זקוק לטיפול תקופתי אחרי זמן המתנה כזה – בדקו שאכן נעשה.
  • הזול עלול לעלות ביוקר: הרבה רכבים שלא נמכרים לאורך השנה (אין שוק/שוק מוצף/נתונים לא טובים) מוצעים למכירה בסוף השנה במחירים אטרקטיביים. כעת המחיר נראה נוצץ אך יכול להיות שבעתיד אתם תהיו אלו שיתמודדו עם בעיית השוק/הנתונים כשתרצו למכור אותו.
  • רכבי ביטחון: בסוף שנה במסגרת ליסינגים מוצעים למכירה רכבים של כוחות הביטחון. חשוב שתדעו כי רכבים אלו נשארו מונעים במשך משמרת שלמה. אז אומנם עשוי להיות להם קילומטר נמוך, אבל יש להם בלאי מאוד גבוה שאותו אתם עלולים לגלות בהמשך. בחברות הליסינג לא (יספרו) ינדבו את המידע בקלות (לכם) אצל מי היה הרכב וצריך לשים לזה לב.
  • עליה לכביש וירידת ערך: שימו לב לשנתון. בתחילת שנה, עליה לכביש של 2012 נגמרת, ובבת אחת יורדים עשרות אלפי שקלים. צריך לקנות במחיר אטרקטיבי שיכסה את חישוב הירידה. ברכבים חדשים מדובר על איבוד ערך של כ 10%-15% בשנה. כשעובר שנתון אוטומטית יורד מחיר הרכב ולכן בחירת השנתון בחודש מסוים חייבת להיות מושכלת עם חישוב עתידי.

שי ונונו מסכם: לפני שמחליטים על רכישת הרכב חשוב לשאול את כל השאלות הנכונות. לא לחשוש להתעקש לקבל מסמכים והוכחות ובעיקר לחשוב טוב לפני שסוגרים”.

 

לפרטים נוספים: ורד עוזיאל, 050-7614226

חיפוש רכבחיפוש פשוט ומתקדם:

לא מצאת את מה שאתה מחפש? השאר פרטים ונחזור אליך

לנהוג ברכב חלומותיכם

קניית רכב משומש היא ללא ספק משימה חשובה אך לא פשוטה. כדי לבצע אותה על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל BuyByeCar. מדובר בפלטפורמה חדשנית וייחודית באמצעותה תוכלו לקנות רכב יד שניה. וזאת, תוך ליווי אישי ומקצועי של המומחים בתחום.

סיוע בחיפוש אחר רכב

לקנות רכב יד 2 הוא לא עניין של מה בכך. למעשה, מדובר בתהליך מורכב אותו חשוב לבצע בזהירות. כדי שגם אתם תוכלו למצוא רכב יד 2 איכותי ומתאים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המיזם BuyByeCar. אנו נסייע לכם בכל שלב של החיפוש: החל מסינון ההצעות בהתאם לדרישות שלכם ועד בדיקת הרכב – נשמח לייעץ וללוות אתכם עד לשלב הרכישה. ושיהיה בשעה טובה!

לא מצאת את מה שאתה מחפש?

השאר פרטים ונחזור אליך

חיפוש רכבחיפוש פשוט ומתקדם:

לא מצאת את מה שאתה מחפש? השאר פרטים ונחזור אליך

טופס הרשמה

פרטים אישיים

פרטי הרכב

שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה